every moment

Шановні гості,

послуга бронювання номерів здійснюється без додаткової оплати.

Для гарантованого бронювання (збереження за Вами конкретного номера в зазначений період), необхідно внести попередню плату за проживання в номері, користуючись покроковою інструкцією, яка розміщена після опису умов бронювання.

УВАГА! На території комплексу ЗАБОРОНЕНО: прослуховування музики за допомогою будь-яких звукопідсилюючих приладів, колонок через динамік, куріння кальяну. Ми піклуємося про спокій та комфорт наших відпочиваючих.

Умови гарантованого бронювання

Якщо гість здійснив гарантоване бронювання, але не зміг приїхати на відпочинок в зазначений період, передплата не підлягає поверненню.

У разі форс-мажорних обставин, можна змінити дату Вашого відпочинку, вибравши зручний для Вас час (в залежності від наявності вільних місць в номерах з відповідною ціною).

Для здійснення зміни дати проживання, необхідно повідомити про це менеджера, мінімум за 2 тижні.

Частина суми, що залишилася за проживання, вноситься по приїзду, перед заселенням.

 

Для уникнення фінансових ризиків, Ви завжди можете здійснити замовлення номера (за наявності такого) ближче до заїзду, це стосується тих гостей, які не впевнені в датах свого відпочинку.

Час заїзду - після 14.00.
Час виїзду - до 11.00

Користуючись нашим сайтом / сервісом, Ви погоджуєтеся з умовами бронювання та внутрішніми правилами Малібу та даєте згоду на надання і публікацію ваших персональних даних (ПІБ на сайті "Бронлайн") та їх обробку, для внесення їх в клієнтську базу нашого закладу відпочинку (ПІБ, місто проживання, номер телефону, email).

Крок 1. Заповнити форму з контактною інформацією:

  Крок 2. Здійснити платіж, в розмірі 50% суми від вартості проживання в номері за весь період, реквізити приходять після заповнення форми, у вигляді “смс”, протягом години. Чек зберегти.

  Крок 3. Повідомити менеджеру про оплату.

  Парковка можлива тільки для легкових автомобілів!

  Наявність вільних місць можна подивитися тут: https://bron-line.com/i/50-malibu/booking

  Дякуємо за вибір нашої бази!
  Бажаємо гарного відпочинку!

  тел. +380932424863, +380966191819